2 800 HUF
Erdei Ferenc-Féja Géza-Illyés Gyula-Ortutay Gyula-Szabó Zoltán: Régi magyarok. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.