3 200 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1977, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, rézkapoccsal, kiadói kartontok nélkül, gerincen apró sérüléssel, borítón kopásnyomokkal.