4 000 HUF
1869 Tarka Világ és Képes Regélő. Szerk.: Áldor Imre. Első évfolyam. (Több évfolyam nem jelent meg!) Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 7-464,521-544 p. (Kb. fél évfolyam, a teljes évfolyam 1152 oldal). Rendkívül gazdag, impozáns szövegközi és egész -, és kétoldalas illusztrációkkal. Dekoratív, aranyozott kissé kopott egészvászon-kötésben, foltos, több helyen javított lapokkal, javított kötéssel.