5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Hentaller Lajos: Görgey mint politikus. Történelmi tanulmány. Bp., 1889., Hornyánszky, 4++222 p. Korabeli kopott, foltos félvászon-kötésben, javított kötéssel, a címlapon kis hiánnyal.