Books: Architecture, Art

Number of items: 318

Uitz Béla. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17078.

6 000 HUF
17079.

6 000 HUF
17080.

6 000 HUF
17081.

6 000 HUF
L. Simon László: Szubjektív ikonosztáz. A szerző, L. Simon László (1972-) József Attila-díjas író, költő, szerkesztő, politikus, a Magyar Nemzeti Múzeum későbbi igazgatója által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Ráció. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen folttal, a hátoldalán karcolással.
17082.

6 000 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 8 db:   Bán András - Novotny Tihamér: Bukta Imre. Új Művészet Könyvek 10. Bp., 19998., Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Gellér Katalin: Szikra Tamás. Bp., 2001., Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., én., Új Művészet Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Méhes László festőművész retrospektív kiállítása. + Méhes László kiállítási katalógus. Bp., 1999., Műcsarnok. A művész munkáival illusztráltak. Kiadói papírkötések.;   Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002. Bp., 2003., Ernst Múzeum. A művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés. + Molnár Sándor. Bp., 1997, Műcsarnok. A művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Lóska Lajos: Tény-kép. Válogatás húsz év képzőművészeti írásaiból. Bp., 1999., Új Művészet. Kiadói papírkötés.;
17083.

6 500 HUF
17,57
19,12
17084.

3 000 HUF
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis szakadással, az előzéklapon Miksa Sándor budapesti rendőrkapitány névbejegyzésével.
17085.

4 000 HUF
A képírás régi nagy mesterei színes képekben. Philippi Adolf szövegének felhasználásával magyarázta Zsámboki Gyula. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17086.

4 000 HUF
Kassák Lajos: Az idő múlásában. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Fakszimile kiadás. Színes illusztrációkkal. Kiadói papírborítóban, eredeti műanyag tokban.
17087.

4 600 HUF
12,43
13,53
17088.

4 600 HUF
12,43
13,53
Mély erdők ölén álmodtam én. Rajzok és akvarellek a német romantika korából. Bp., 2002, Szépművészeti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17089.

"Mély erdők ölén álmodtam én." Rajzok és akvarellek a német romantika korából. Bp., 2002, Szépművészeti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF