12330.
437. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm