12415.
437. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
AB(?) jelzéssel: Szabadságharcos. Ón szobor, fa talapzaton. Jelzett a talapzaton, kisebb felületi sérülésekkel. m: 35 cm