Printed Materials

Number of items: 477

1894 Life Vol. XXXVIII. No. 970., angol nyelvű folyóirat egy száma, fekete-fehér képekkel, illusztrációkkal, hirdetésekkel. Benne Bruck Lajos (1846-1910) festőművészről szóló cikk. Kissé sérült, IV+24 p.
16060.

1 200 HUF
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám
16061.

1 600 HUF
1895 Magyar Bazár XXX. nem teljes évfolyama. Részben mellékletekkel. Hiányos, borító nélküli példány, rossz, széteső példány. Megtekintés ajánlott.
16062.

5 000 HUF
1896 Magyar Bazár. 1-48. sz. XXXI. évfolyam. Benne 31 melléklettel is, köztük divatképekkel. Korabeli félvászon-kötésben, rossz, széteső állapotban, kopott borítóval, benne kijáró, foltos, valamint szakadt, és sérült-hiányos lapokkal is. Megtekintés ajánlott.
16063.

5 000 HUF
1898 Magyar Bazár XXXIII., nem teljes, hiányos évfolyama. Félvászon-kötésben, rossz, széteső, megviselt állapotban. Megtekintés ajánlott.
16064.

5 000 HUF
1899 Késmák, Wein Károly és Társai árjegyzéke, N. 17. sz., 1899. szept. hó. 25., benne szepességi vászon termékekkel. Késmák, Sauter Pál, szecessziós borítóval, lapszéli, szöveget nem érintő sérülésekkel, kissé foltos borítóval, 20 p.
16065.

2 000 HUF
14
1899 Magyar Kir Pénzügyminisztérium hirdetménye az állami italmérési jövedékről 46x58 cm Szakadásokkal
16066.

1 000 HUF
cca 1900-1910 Lublin, Lengyelország, képes album 12 db fekete-fehér fotóval, zsinórfűzött papírkötésben, kissé foltos, 22x14 cm / Lublin, Poland, album with 12 photos
16067.

2 400 HUF
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 6 db, szecessziós (Jugendstil) és japonizáló ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Egyik Johanna Beckmann (1868-1941) műve. Helyenként lap széle kissé sérült. Lapméret: kb. 35x25 cm
16068.

2 000 HUF
9
cca 1900-1910 Virágok, gyógynövények, gombák. Nagyméretű, kihajtható képtábla. Kühns botanischer Taschenbilderbogen II. Tafel IV-VI. Színes litográfia, papír, 77x34 cm
16069.

cca 1900-1910 Virágok, gyógynövények, gombák. Nagyméretű, kihajtható képtábla. Kühn's botanischer Taschenbilderbogen II. Tafel IV-VI. Színes litográfia, papír, 77x34 cm

1 200 HUF
20 db tárgyakat ábrázoló kisgrafika, illusztráció rotációs fametszet cca 1900 11x11 cm
16070.

1 400 HUF
cca 1900 össz. 30 db színes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából és Meyers Konversation-Lexikonból, klf. témákban (Magyar nemzeti viseletek I.-II., Magyarország címere, az ezredéves kiállítás madártávlati képe, rendjelek, drágakövek, címerek stb.), részben sérült és foltos, 25x31 cm körüli méretben
16071.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF