Printed Materials

Number of items: 477

1936 Észak-Amerika, kihajtható, illusztrált idegenforgalmi prospektus / grafikus térkép, angol és olasz nyelvű, hajtva, kis szakadásokkal, 81x68 cm
16204.

2 000 HUF
1937 Meghívó Nemzeti Színház ünnepi ebédre, hajtott
16205.

1 200 HUF
1937 Folies Bergere En Super Folies, francia mulató programfüzete. Benne Josephine Baker-rel, és egy Louis Vuitton reklámmal. Francia nyelven, rengeteg fotóval, korabeli reklámokkal, rossz állapotban, kopott borítóval, hajtott, sérült, kijáró lapokkal.
16206.

6 000 HUF
cca 1937 Brummer Ernő: A kiscelli fennsík és környékének ásványai. II. A Bohn-féle Téglagyár agyaggödre. Különlenyomat a Földtani Értesítő II. (új) évfolyam 4. számából. A szerző által Zombory Moldován Bélának (1885-1967), 1935-től 1946-ig a Székesfővárosi Iparrajziskola igazgatójának dedikált! 6 p.
16207.

1 200 HUF
cca 1937 Minerva-féle illeték-táblázat és ügyvédi díjszabás. Összeáll.: Pajor Rezső. Bp., Minerva Papírház
16208.

800 HUF
16209.

1 000 HUF
1937 Csobánka, a Szentkúti kápolna építőbizottságának levele, a kegyhely történetét ismertető füzettel, képeslappal, borítékkal
16210.

1 200 HUF
1938 Bányászati és kohászati lapok, 1938 jan.-dec., 1-24. sz. LXXI. évf, 86-ik kötet. Szerk.: Jakóby László. Teljes évfolyam. Bp., 1938., Pallas, VIII+404 p.+1 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16211.

5 000 HUF
1938 Képes Pesti Hírlap LX. évf. 137. és 219. száma, a címlapokon kassai ünnepségek képei, számos fekete-fehér fotóval
16212.

1 800 HUF
1938 Képes Pesti Hírlap LX. évf. 3 db száma, a címlapokon az Eucharisztikus Kongresszus eseményei és képei, számos fekete-fehér fotóval
16213.

2 400 HUF
1938 Magyar Élet Pártja, országos elnök fejléces levélboríték, 14x21 cm
16214.

2 200 HUF
5,95
6,47
1938 M. Kir. Posta ismertető füzetek, 1938. év, 1. szám. Bp., Fővárosi Ny., 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés.
16215.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF