15257.
437. Closed Online auction
Maps
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
cca 1830 Svájc domborzati térkép, Luzern és a Vierwaldstätter See környékéről (Malerisches Relief des klassischen Bodens der Schweiz, II. Section: enthaltend einen Theil der Ur-Kantone Uri, Schwyz und Unterwalden mit der westlichen Hälfte des Vierwaldstätter-Sees und einen Theil des Kantons Luzern), rézmetszet, papír, sérült, foltos, részben javított, 38x94 cm. Üvegezett, dekoratív keretben.