Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm
Éjjeli asztali lámpa.
Antik asztali tömör bronz díszes neobarokk stÍlusú kecses kis lámpa, ÚJ kábelezéssel, égővel, MŰKÖDIK, szép állapotban,sötét fa talpon,patinával
M 30x15cm
Pekingi Márványhajó, szőtt vászon, XX. sz. második fele, üvegezett fakeretben, 25x37 cm / Marble Boat, Beijing, China, canvas picture, 2nd half of the 20th century, framed
Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum Ytalikum qvod falernum dicitur caliginem oculis inducit multum bibitum totum corpus ledere facit" / Az Ytalikum bora, amelyet falernumnak hívnak, sötétséget hoz a szemekre, és a sok ital az egész testet megsérti.
Bordó, faragott lakk borítású keleti zománcozott fém váza, fekete lakk tartó talppal. 1970-es évek. Minimális kopással, alján hiányos etikettel, m: 26,5 cm