Antique

Number of items: 298

Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
11989.

20 000 HUF
54,05
58,82
11992.

18 000 HUF
48,65
52,94
Asztali toll- és tintatartó, a városligeti Anonymus-szobor kicsinyített másával. Bronz, márvány talapzaton. (A talapzat alján felirat töredéke látható; egykor régi üzlet vagy iroda táblája volt). 30x23,5x14 cm
11993.

22 000 HUF
59,46
64,71
11994.

16 000 HUF
43,24
47,06
11995.

24 000 HUF
64,86
70,59
Régi zenélő doboz. Fa, fedelén mintával díszített, felhúzható, a Kék Duna keringő (An der schönen blauen Donau Walzer - Wiener Blut Walzer) dallamával. Működik. 12x8,5x6 cm
11996.

5 000 HUF
Klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, peremén aranyozott pontsoros díszítménnyel. Jelzés nélkül, némi tisztításra szorul, d: 31 cm
11997.

3 800 HUF
10,27
11,18
Antik banklámpa. Egyedi -feltehetően I.Világháborús tömör bronz banklámpa-olajos(?) kannából kézzel gyártott fémlemez ernyővel,belga vagy francia. Ernyőn francia nyelvű jelzéssel,korának megfelelő állapotban. Működik, égővel,új kábelezéssel. m:45 cm Talp d: 13 cm
11998.

18 000 HUF
48,65
52,94
Cukortartó/ Bonbonier. Art deco ,Antik asztali letisztult urna formájú kerek cukordoboz-kínáló vastag ezüstözéssel, Sheffield gyártói jelzésekkel, elhegyesedő formájú fekete fogóval ellátott tetővel,korának megfelelő kopásokkal-apró horpadásokkal,két füllel,jelzésekkel. m:15 cm, d:12 cm
11999.

8 000 HUF
Antik bonbonier. Art deco réz ezüstözés nyomaival,kerek csiszolt üvegbetéttel áttört mintás korpuszban két oldalsó fogóval, tetővel, 4 kerek lábon az alján jelzett, szép állapotban. d:10cm
12000.

6 000 HUF
Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
12001.

Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm

9 000 HUF
24,32
26,47
Üveg karaffa. Szecessziós üveg kis karaffa, plasztikus ón fogantyús kiöntővel,korának megfelelő állapotban. 16x8,5
12002.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF