7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Hollóházi hatszemélyes kávés, mokkás készlet (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6-6 db csésze és alj). Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással.