10052. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
4 600 HUF
0 HUF
Bálványos Huba (1938-2011): Júdáspénz, 1981. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 10/50. Lapszéli apró folttal, apró sérülésekkel. 56,5x40 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert