Number of items: 534

Vasarely Victor (1908-1997): KUB-STRI. Heliogravűr, papír. Neuchatel, 1974, Éditions du Griffon. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. 35x35 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): KUB-STRI. Photogravure on paper. Neuchatel, 1974, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp. 35x35 cm
10508.

40 000 HUF
108,11
117,65
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (3/90), üvegezett fakeretben, 42×42 cm, keretezett méret: 55,5 x 55,5cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, with printed signature, numbered (3/90), framed, 42×42 cm
10509.

60 000 HUF
162,16
176,47
Vasvári Wertheimer Sándor (?-?): Vitorlások (Capri). Olaj, falemez, jelzett, 49x58 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10510.

20 000 HUF
54,05
58,82
Vaszary János (1867-1939): Párizsi kávéházban. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x42 cm
10511.

3 000 HUF
9
Vaszary János (1867-1939): Női félakt. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró sérülésekkel. 42x30 cm
10512.

3 000 HUF
Várady Lajos (1890-1929): Táj, 1928. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült keretben, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26x36 cm
10513.

8 000 HUF
10514.

36 000 HUF
97,30
105,88
Vertel József (1922-1993): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×14 cm
10515.

3 000 HUF
10
Végvári Beatrix (1958-): Zóna II.. Szitanyomat, papír, jelzett, próba II. 47x47 cm.
10516.

3 000 HUF
Végvári Tamás (1962-): Virág, 1988. Vegyes technika, karton, jelzett, fakeretben, 24×24 cm
10517.

6 000 HUF
13
10518.

100 000 HUF
270,27
294,12
10519.

80 000 HUF
216,22
235,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF