Number of items: 534

Boris OKlein (1893-1985): Meglepetés. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Fakeretben. 22x32cm
10339.

Boris O'Klein (1893-1985): Meglepetés. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Fakeretben. 22x32cm

7 000 HUF
18,92
20,59
Boris OKlein (1893-1985): Sex Appeal! (Szexi vonzerő!) Karikatúra. Színezett litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 30x41cm
10340.

Boris O'Klein (1893-1985): Sex Appeal! (Szexi vonzerő!) Karikatúra. Színezett litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 30x41cm

14 000 HUF
37,84
41,18
Oláh Tamás (1949-2014), 2 db mű: Csendélet oszlop előtt (cím nélkül). Vegyes technika, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 23x14 cm
10341.

4 000 HUF
Ottó László (1966-): Táj. Akril, farost, jelzett 23x48 cm Keretben
10342.

38 000 HUF
102,70
111,76
Ócsvár Géza (1908-1987): 4 db tanulmányrajz. Klf. technika, papír, mind jelzett. Édesapja, Ócsvár Rezső (1877-1968) láttamozási bélyegzőjével pecsételve. Részben lapszéli apró szakadásokkal, 32,5×44 cm körüli méretben. + 3 db egyéb tanulmányrajz, részben jelzett.
10343.

800 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Illusztrációk 5 db lapon. Tus, papír, egyik lap jelzett és datált, többi jelzés nélkül, 30x23,5 cm. / illustrations on 5 sheets, ink on paper, one of them signed, others unsigned.
10344.

2 000 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Kisfiú és kislány írás közben (illusztráció), 1925. Akvarell, tus, papír, jelzett, 20×16 cm. / watercolour on paper, signed
10345.

2 000 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki fenyves, 1904. Akvarell, papír, jelzett, kissé foltos, 16×22,5 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, signed. The painter was born in Smolnik!
10346.

2 000 HUF
Óvári László (1926-88): Biarritz, 1970-es évek. Tus, papír, jelzett, Óvári László autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 19x29 cm.
10347.

3 000 HUF
Ördögh László (1923-2007), 2 db mű: Női akt. Pasztell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x15,5 cm. Hátoldalán: Geometrikus absztrakt kompozíció. Ceruza, papír, jelzett, Ördögh László autográf ajándékozási soraival 1974-ből. Papírra kasírozva. 28x20 cm
10348.

4 000 HUF
Őri Rózsa Gyula (?- ): Piac. Olaj, farost jelzett. Dekoratív fakeretben, 64×43 cm
10349.

15 000 HUF
40,54
44,12
Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm
10350.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF