10582.
436. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Brossek jelzéssel (Brossek Ottó?), XX. sz. első fele: Ökrösszekér. Akvarell, papír Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×26,5 cm