10621.
436. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Borbáth v. Barbáth S jelzéssel: Trió. Vegyes technika, papír, kissé sérült (festék lepergéssel). Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x15,5 cm