16059.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vándorffy János: Jász-Apáthi város egyházának múltja és jelene. 1895-ös kiadás facsimiléje. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott betűkkel