16015.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sivatag népe. Ford.: Balassa József. Bp., [1926], Franklin-Társulat, 246+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.