Number of items: 304

Paulikovics Lajos: Rajzok a hajdan korból. I. köt. Pest, 1855, Müller Gyula, (Müller Emil-ny.), 416 p. Unicus! Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
17602.

4 000 HUF
[Szegfi Mórné, Kánya] Emília: Magyar Hölgyek könyvtára. A ,,Családi Kör melléklete. XIII-XIV. kötet. (Egybekötve). Pest, 1868, Khór és Wein könyvnyomdája, 167+177 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
17603.

[Szegfi Mórné, Kánya] Emília: Magyar Hölgyek könyvtára. A ,,Családi Kör" melléklete. XIII-XIV. kötet. (Egybekötve). Pest, 1868, Khór és Wein könyvnyomdája, 167+177 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.

4 000 HUF
Békeffy István: Csipke Rózsika. Szilveszteri mese felnőttek részére. Bp., 1941., Europa, 24 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17604.

4 000 HUF
14
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Pest., 1869 Heckenast, Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással, hiányos réz csattal, aranyozott lapszélekkel
17605.

3 000 HUF
18
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (126./200), a könyv szerkesztője, Lisztóczky László által DEDIKÁLT példány.
17606.

3 000 HUF
Kuncz Aladár: Fekete kolostor I. köt. Feljegyzések a francia internáltságról. Kolozsvár, 1931., Erdélyi Szépmíves Céh, 284+2+VII (tagnévsor) p. Kiadói álbordás gerincű aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. Számozott, 403. számú, névre szóló (Arany János Egyesület) példány.
17607.

2 800 HUF
7,57
8,24
Györffy László: Asztrológia. Bp., 1935., Kókai Lajos, 319 p. Papírkötés, szakadt borítóval.
17608.

2 800 HUF
7,57
8,24
Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (462./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
17609.

4 000 HUF
Csite Károly: Királykisasszony éneklő babái. irredenta mesejáték 4 felvonásban. Szentgotthárd, 1926. Wellisch Béla. 62p. Kiadói, foltos papírborítóval, felvágatlan
17610.

3 000 HUF
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911., Nyugat, (Világosság-ny.), 104+6 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal, kissé foltos lapokkal, de belül alapvetően jó állapotban.
17611.

2 400 HUF
11
Vanda, krakkói hertzeg-asszony, vagy A szerelem áldozatjai. Valóságos történeten épült román. I-II. rész. [Egybekötve.] Pozsonyban s Pesten, 1822., Füskúti Landerer Lajos betűivel, 120; 95+1 p. Harmadik nyomtatás. Átkötött modern félbőr-kötés, a címkép metszet hiányzik.
17612.

Vanda, krakkói hertzeg-asszony, vagy A' szerelem áldozatjai. Valóságos történeten épült román. I-II. rész. [Egybekötve.] Pozsonyban 's Pesten, 1822., Füskúti Landerer Lajos betűivel, 120; 95+1 p. Harmadik nyomtatás. Átkötött modern félbőr-kötés, a címkép metszet hiányzik.

8 000 HUF
4 db Fekete István kötet: Hajnal Badányban, Régi Karácsony, Gyeplő nélkül, Vadászatok erdőn, mezőn. klf kiadások
17613.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF