Books: Other languages

Number of items: 10

17507.

6 000 HUF
17508.

6 000 HUF
George Sand: La famille de Germandre. I-II. köt. Paris, 1862., Chez G. Paetz. Francia nyelven. (Második kiadás?) Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
17509.

4 000 HUF
Petiscus, August Heinrich: Der Olymp oder Mythologie der Griechen und Römer. Zum Selbstunterricht für die erwachsene Jugend und angehende Künstler.Leipzig : 1824. Amelang,korabeli félvászon kötésben. Sok rézmetszetű i llusztrációval 280p + a végére bekötött kézírt lapok
17510.

4 000 HUF
Colerus, Egmont: Geheimnis um Casanova. [Berlin, 1936], Paul Zsolnay Verlag, 211+(5) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány helyen kis szakadással, az eredeti illusztrált papírborító bekötve.
17511.

3 000 HUF
Dr. Johann Georg Krünitzs ökonomisch-technologische Encyklopädie 146 Teil. Berlin, 1827. Pauli. 747p. 8 t Kihajtható litográfiák. Korabeli, kopott egészbőr kötésben.
17512.

Dr. Johann Georg Krünitz's ökonomisch-technologische Encyklopädie 146 Teil. Berlin, 1827. Pauli. 747p. 8 t Kihajtható litográfiák. Korabeli, kopott egészbőr kötésben.

3 000 HUF
Goethes Reise-, Zerstreuungs- und Trostbüchlein. Leipzig, [1935], Insel-Verlag. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17513.

2 000 HUF
Carmen Cecili Suarez: Un vestido rojo para bailar boleros. Bogotá, 1988. Pijao Kiadói papírkötésben DEDIKÁLT példány.
17514.

2 000 HUF
Sarah Duque - Mario Bucci: Accadde una volta a Venezia. Firenze, 1986, Cantini. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
17515.

3 000 HUF
Walter Dexter: Dickens. The story of the life of the worlds favorite author. London, 1937., The Dickens Fellowship. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis hiánnyal,
17516.

Walter Dexter: Dickens. The story of the life of the world's favorite author. London, 1937., The Dickens Fellowship. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis hiánnyal,

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF