Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 48

17250.

11 000 HUF
29,73
32,35
T. Kálmánchey Irén: Magyar lányok hozománya. (Szakácskönyv.) Debrecen, 1930., Antalfy József-ny., 275 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, ceruzás firkákkal.
17251.

2 400 HUF
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 590 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel kijáró lapokkal, az utolsó lap hiányzik (591/592.), megviselt állapotban.
17252.

1 800 HUF
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17253.

4 000 HUF
Forschner Rudolf: A Körös-Völgye, Szarvas Gasztronómiája. Bp., 2005, Planétás. Számozott (1018. példány)! Kiadói kartonált papírkötésben.
17254.

2 400 HUF
14
1907 Méhészeti Lapok. XIV. - III. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Közte foltos is.
17255.

3 000 HUF
1914 Méhészeti Lapok. XXVI. évf. 1-11. számok. Majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Egy szám az alsó sarkán kissé sérült,
17256.

3 000 HUF
1912 Méhészeti Lapok. XXIV. évf. 1-2.,4-12.számok. Majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Foltosak, kis szakadásokkal, az 1. szám sérült.
17257.

3 000 HUF
1911 Méhészeti Lapok. XXIII. évf. 1-3,5-6,8-12. számok. Majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Foltosak, kis szakadásokkal.
17258.

3 000 HUF
1905-1929 Vegyes méhészeti folyóirat tétel:  1905-1915 Méhészeti Lapok. Szerk.: Binder Iván, 4 száma. Változó állapotban. Közte foltos, kis szakadásokkal.;  1913-1927 MÉH. A Magyar Méhészek Lapja 4 száma. Szerk.: Zseltvay Elemér. Változó állapotban. Kissé foltos lapokkal. 1928-1929 Méhészet. Az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Győr és Győrvidéki-, Mosonmegyei Méhészegyesületek Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja. 1928 9-10. sz., 1929. 3. szám (Mutatványszám.) Szakadtak, kissé foltosak.
17259.

3 000 HUF
Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17260.

2 000 HUF
Faluba Zoltán: A méhanya nevelése. Bp., 1987., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17261.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF