https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 315

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Wienerisches Diarium, von Staats, vermischten und gelehrten Neuigkeiten. 1757, Nr 53--105. (teljes második félév. Ghelensche Erben,, Wien, Modern vászonkötésben
15163.

Wienerisches Diarium, von Staats, vermischten und gelehrten Neuigkeiten. 1757, Nr 53--105. (teljes második félév. Ghelensche Erben,, Wien, Modern vászonkötésben

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
1
cca 1825 Körözvények, részletes személyleírásokkal, magyar, német, latin nyelven, 6p
15164.

cca 1825 Körözvények, részletes személyleírásokkal, magyar, német, latin nyelven, 6p

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
1837 Az Athenaeum 34. sz. szerk: Schedel, Vörösmarty, Bajza. + 1871 Üstökös XXIII. kötet 13-ik szám
15165.

1837 Az Athenaeum 34. sz. szerk: Schedel, Vörösmarty, Bajza. + 1871 Üstökös XXIII. kötet 13-ik szám

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1849 gr. Apponyi Károly hadi parancsnok Kossuth bankók bevonásáról szóló hirdetménye 23x29 cm
15166.

1849 gr. Apponyi Károly hadi parancsnok Kossuth bankók bevonásáról szóló hirdetménye 23x29 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
cca 1850 Alföldi betyárok elleni fellépés során információét pénzt ígérő hirdetmény 16x39 cm
15167.

cca 1850 Alföldi betyárok elleni fellépés során információét pénzt ígérő hirdetmény 16x39 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
9
cca 1850-1860 Egyszeregy, szorzótábla kartonon, 15x9 cm
15168.

cca 1850-1860 Egyszeregy, szorzótábla kartonon, 15x9 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
17
cca 1850-1870 Tréfás élczek és adomák. nyn., én., ceruzás számozással, kissé foltos lapokkal, 16 p.
15169.

cca 1850-1870 Tréfás élczek és adomák. nyn., én., ceruzás számozással, kissé foltos lapokkal, 16 p.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
10
1857 A Divatcsarnok c. lap teljes évfolyama. 580p. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
15170.

1857 A Divatcsarnok c. lap teljes évfolyama. 580p. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
5
1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365.  1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
15171.

1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365. 1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
cca 1862-1932 4 db könyvkereskedői és antikváriusi katalógus és jegyzék: Lampel Róbert, Bp., 1862; Wagnersche Universitätsbuchhandlung in Innsbruck, 1874-75; R. Bader&Co., Katalog 14, Freiburg, 1876; Danubia és Egyetemes Könyvkiadó Rt, Pécs-Bp., 1932;
15172.

cca 1862-1932 4 db könyvkereskedői és antikváriusi katalógus és jegyzék: Lampel Róbert, Bp., 1862; Wagner'sche Universitätsbuchhandlung in Innsbruck, 1874-75; R. Bader&Co., Katalog 14, Freiburg, 1876; Danubia és Egyetemes Könyvkiadó Rt, Pécs-Bp., 1932;

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1867 Eperjes szab. kir. város tisztviselői és képviselői, kis szakadással, 51×42 cm
15173.

1867 Eperjes szab. kir. város tisztviselői és képviselői, kis szakadással, 51×42 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm
15174.

cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment