Single hungarian issues at a very low starting price

Number of items: 300

1871 Ajánlott expressz levél Kőnyomat 6 x 5kr bérmentesítéssel KUNÁGOTA - MAKÓ, hátoldalán hibátlan 3-as csík és egy sarokhibás pár, attraktív kiállítási darab (ex Kostyál)
1.
Legend

1871 Ajánlott expressz levél Kőnyomat 6 x 5kr bérmentesítéssel "KUNÁGOTA" - "MAKÓ", hátoldalán hibátlan 3-as csík és egy sarokhibás pár, attraktív kiállítási darab (ex Kostyál)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
2,92
37
Minimum bid:
80 000 HUF
Magyar posta Romániában 1867 10sld FOKSCHAN (mindössze 6 db bélyeg létezik FOKSCHAN bélyegzéssel, becsült értéke 500.000 - 1.000.000) (felül gombostűfejnyi elvékonyodás / small thin)
2.
Legend

Magyar posta Romániában 1867 10sld "FOKSCHAN" (mindössze 6 db bélyeg létezik FOKSCHAN bélyegzéssel, becsült értéke 500.000 - 1.000.000) (felül gombostűfejnyi elvékonyodás / small thin)

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
67
Minimum bid:
160 000 HUF
1871 Ajánlott levél: 5kr díjjegyes boríték előoldalon Réznyomat 5kr, hátoldalon Kőnyomat 10kr kiegészítő bérmentesítéssel PEST- Broos. Rendkívül ritka kombináció!! / Registered cover with very rare mixed franking: Lithographed 10kr + Engraved 5kr on 5kr PS-cover from Pest to Broos
3.
Legend

1871 Ajánlott levél: 5kr díjjegyes boríték előoldalon Réznyomat 5kr, hátoldalon Kőnyomat 10kr kiegészítő bérmentesítéssel "PEST"- Broos. Rendkívül ritka kombináció!! / Registered cover with very rare mixed franking: Lithographed 10kr + Engraved 5kr on 5kr PS-cover from Pest to Broos

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
32
Minimum bid:
42 000 HUF
1871 Kőnyomat 5 db 25kr különböző színekben, közte a Kolozsvár-ibolya is, közel centrált, hibátlan példányok, UV-védőfóliában
4.
Legend

1871 Kőnyomat 5 db 25kr különböző színekben, közte a "Kolozsvár-ibolya" is, közel centrált, hibátlan példányok, UV-védőfóliában

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
26
Minimum bid:
44 000 HUF
2011 Színházi bélyegem - Értékjelzés nélkül - 20 db klf megszemélyesített teljes ív (Kat 290.000, postai érték 70.000) / Mi 5068 complete sheets with 20 different personal tabs (14 gyári papírránccal / 14 with paper crease)
5.
Legend

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
10
Minimum bid:
24 000 HUF
1868-1898 Hírlapilleték válogatott luxus gyűjtemény, nyomdai érdekességek, ívszéli, szegélylécnyomatos, összefüggések (csak a postatiszta és falcos 5 db összefüggés MBKK 8650 p) Ritkán látható ilyen minőség, egyszeri lehetőség!! RRR!
6.
Legend Legend Legend Legend

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
21
Minimum bid:
22 000 HUF
2002 Környezetvédelem bélyeg selyemfényű gumizással vonalkódos hajtatlan 50-es teljes ívben (250.000+++)
7.
Legend

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
Minimum bid:
20 000 HUF
Nagyvárad I. 1945 Hatalmas tanulmány tétel stecklapokon, minimum 800 bélyeg, mind Bodor vizsgálójellel, benne különböző típusok, ívdarabok stb. listával! (minimum katalógusára 244.800+++)
8.
Legend Legend

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
Minimum bid:
32 000 HUF
2011 Színházi bélyegem - Értékjelzés nélkül - 15 db klf megszemélyesített teljes ív (217.500, postai érték 52.500) / Mi 5068 complete sheets with 15 different personal tabs (11 gyári papírránccal / 11 with paper crease)
9.
Legend

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
28
Minimum bid:
7 000 HUF
1881 20kr I. vízjellel, 13 : 11 1/2 fogazással. Nagyon szép centrált! Ritkaság! A MBK nem árazza használatlanul annyira ritka. A kézikönyv 7000 pontra árazza, az utóbbi 30 évben mindössze 2-3 alkalommal kínálták árverésre RRRR!
10.
Legend

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
21
Minimum bid:
50 000 HUF
1869 5 x 5kr közte hármascsík levélen Párizsba PEST TERÉZVÁROS
11.
Legend

1869 5 x 5kr közte hármascsík levélen Párizsba "PEST TERÉZVÁROS"

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
38
Minimum bid:
30 000 HUF
2022 100 éves a MABÉOSZ vágott blokk piros sorszámmal, az előoldalon A Magyar Posta Zrt. ajándéka, hátoldalán A MABÉOSZ ajándéka a küldötteknek 2022.12.10. felirattal. Rendkívül ritka, csak 44 db készült!
12.
Legend

2022 100 éves a MABÉOSZ vágott blokk piros sorszámmal, az előoldalon "A Magyar Posta Zrt. ajándéka", hátoldalán "A MABÉOSZ ajándéka a küldötteknek 2022.12.10." felirattal. Rendkívül ritka, csak 44 db készült!

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
18
Minimum bid:
90 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.