11834. 435. Closed Online auction Glass-objects
2 400 HUF
0 HUF
Val ST. Lambert belga design többrétegű színtelen és kék kristály mécse és gyertyatartó ( egyik oldala gyertyatartó, megfordítva mécses tartó), kopott, jelzett, m:7,5cm, d: 10,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert