18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.