70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Záhonyi Géza (1889-?): Parád környéki táj, 1952. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, keret hátoldalán kiállítási raglap töredékekkel, 55×68,5 cm