50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Camillo Carl Brockelmann (1883-1963), Frans Hals után: Éneklő és lantozó fiúk. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, üvegezett keretben, Jelzett, 48x39cm