Number of items: 523

Czinege Zsolt (1964-): Gyümölcscsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben,40×32 cm
10096.

16 000 HUF
43,24
47,06
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
10097.

28 000 HUF
75,68
82,35
10098.

6 500 HUF
17,57
19,12
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk. 10 db fametszet. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Jelezve a dúcon, eredeti, sérült és hiányos kiadó borítékban. Gerince sérült, borítója foltos. Egyes lapok részben kissé sérültek. 28x40 cm.
10099.

2 600 HUF
7,03
7,65
14
Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm
10100.

24 000 HUF
64,86
70,59
Dévényi Antal (1910-1989): Bánki-tó, 1974. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és kiállítási címkével. Fakeretben, 34,5×40 cm.
10101.

9 500 HUF
25,68
27,94
Diósy Antal (1895-1977): Margit híd a Dunával. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 24x30 cm
10102.

24 000 HUF
64,86
70,59
Dobos Lajos (1921-2012): Borongás. Akvarell, papír, jelzett. Külön papíron Képcsarnok Vállalat címkéivel. 31,5x45 cm.
10103.

8 000 HUF
1876 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott félvászon vázlatfüzetben, lapokra ragasztva, kopott borítóval, részben foltos lapokkal, egy lap kijár és a lapszélei sérültek, kissé sérült kötéssel, 34 sztl. lev., vázlatfüzet, 28x44 cm, lapméret: kb. 23x30 cm
10104.

5 000 HUF
Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×19,5 cm
10105.

5 000 HUF
Eigel István (1922-2000): Madár. Tus, papír, kartonra kasírozva, 16×21 cm
10106.

3 200 HUF
8,65
9,41
Eigel István (1922-2000): Madártanulmányok. Ceruza, papír, kissé foltos, kartonra kasírozva, 21×30 cm
10107.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF