Number of items: 523

G. Szántó András (?-2002): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Fakeretben. 35x58 cm
10144.

5 000 HUF
G. Szántó András (?-2002): Velence / Venezia 1981-87 között. (Ponte delle Tette / Csöcsök hídja) Olaj, vászon, fakeretben, jelezve balra lent: G. Szántó A. 60,5x45,5 cm. (A Ponte delle Tette, azaz a ,,Csöcsök hídja - mely nevet a 15. század végén kapta - Velencében, a Rialto piac mögötti városrészben található. A híd két, egymással szomszédos bordélynegyedet kötött össze, ahol kurtizánok várták az arra tévedő vándorokat. Mikor a Velencei Köztársaság vezetősége úgy ítélte, hogy a homoszexualitás terjedése veszélyt hozhat a város szociális ügyeire, azzal védekeztek, hogy a női prostitúciót kezdték fölkarolni. 1509-re már összesen 11.565 örömlány tevékenykedett a városban. Természetesen a katolikus ünnepek alkalmával szabadnapot kaptak, és amúgy is rendszeresen ellenőrizték őket. Adóik pedig a város bevételeit jelentősen megnövelték.)
10145.

38 000 HUF
102,70
111,76
Gaál Domonkos (1940-2009): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×40cm
10146.

3 400 HUF
9,19
10,00
Gaál Domonkos (1940-2009): Hollókő. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (54/100), javított sérüléssel, 26×39 cm
10147.

3 000 HUF
Gábor István (1944-): Trio, 1973. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22x20 cm
10148.

4 000 HUF
Gácsi Mihály (1926-1987): Brémai muzsikusok háza (mese illusztráció). Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 28,5×38,5 cm
10149.

24 000 HUF
64,86
70,59
Galambos Margit (?-?): Art deco figura, Jack London A felfedezés c. könyv borítótervéhez, 1924 k. Tempera, papír, jelzés nélkül, foltos, papírra kasírozva, 17,5x12,5 cm.
10150.

9 000 HUF
24,32
26,47
9
Gál Sándor (1898-1979): Csendélet. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 42x29 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10151.

12 000 HUF
32,43
35,29
10152.

19 000 HUF
51,35
55,88
10153.

19 000 HUF
51,35
55,88
Gimes Lajos (1886-1945): Nürnbergi piac. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 17×23 cm
10154.

4 000 HUF
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda által). Lap jobb alsó sarkában kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
10155.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF