Number of items: 523

Frank Frigyes (1890-1976): Kalapos önarckép. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fakeretben, 42×31 cm
10132.

80 000 HUF
216,22
235,29
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), lapméret: 50x35 cm
10133.

24 000 HUF
64,86
70,59
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció Szitanyomat, papír, jelzett, 40×27 cm / screenprint on paper, signed
10134.

24 000 HUF
64,86
70,59
10135.

18 000 HUF
48,65
52,94
10136.

24 000 HUF
64,86
70,59
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 26×39 cm / Magda Frank (1914-1997): Abstract composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artists proof, 26×39 cm.
10137.

17 000 HUF
45,95
50,00
Fried Pál (1893-1976): Vágtató ménes cowboyyal. Pasztell, papír. Jelzett 40x79,5 cm. Proveniencia: Korábban Szakál Géza (1883-1959) fényképész, fotóművész tulajdonában. Üvegezett fakeretben. / Pál Fried (1893-1955): Cowboy with horses. Pastell on paper. Signed. 40x79,5 cm. Framed. Provenance: Formerly Géza Szakál (1883-1939) photographer, photo artist.
10138.

55 000 HUF
148,65
161,76
Fried Pál (1893-1976): Beduin tevével. Pasztell, papír. Jelzett. 44,5x32 cm. Proveniencia: Korábban Szakál Géza (1883-1959) fényképész, fotóművész tulajdonában. Fried Pál művészetében az orientális,. arab világból ismert motívumok egy észak-afrikai utazás során tűntek fel. 1931-ben szeptemberében-októberében járt Tuniszban, az akkori francia gyarmati városban. Feltehetően ekkor vagy ez után készült az aukciónkon szereplő tétel. Korabeli modern, sérült üvegezett fakeretben. / Pál Fried (1893-1955): Bedouin with camel. Pastell on paper. Signed. 44,5x32 cm. Framed. Provenance: Formerly Géza Szakál (1883-1939) photographer, photo artist.
10139.

36 000 HUF
97,30
105,88
Fülöp György (1923-): 1990 - tőke (karikatúra). Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x13,5 cm.
10140.

2 000 HUF
10141.

3 000 HUF
Für Emil (1967-): A rabbi felesége, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/5), lapszéli foltokkal. 33×23 cm
10142.

7 000 HUF
18,92
20,59
G. Szántó András (?-2002): Alkonyodik. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm
10143.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF