10542.
435. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm