Ex libris - small-graphics

Number of items: 15

Kozma Lajos (1884-1948): 2 db cserkész ex libris, klisé papír, jelzett, foltos, 9×6,5 és 10,5×8 cm
10833.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 200 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Dr. Gáti Móric. Ex libris terv, vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, 19,5×12,5 cm
10834.

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 500 HUF
Földes Imre (1881-1948): Ex libris Radványi-Román Károly, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 15,5×12 cm
10835.

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 200 HUF
König Róbert: Cornwalltól Edinburghig 1987. Grafikai epigrammák. 20 db fametetszetet tartalmazó sorszámozott mappa (08 számú). Mindegyik szignált
10836.

Available for bidding
6 000 HUF
16,17
17,49
Minimum bid:
6 000 HUF
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 022/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában
10837.

Available for bidding
24 000 HUF
64,69
69,97
Minimum bid:
24 000 HUF
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 003/300 Lapméret: 22x31 cm
10838.

Available for bidding
6 000 HUF
16,17
17,49
Minimum bid:
6 500 HUF
Steiner Félix (?-?): Ex libris Doctoris Rudolphi Ploskál-Tempis, 1920 körül, jelzett, jó állapotban, 11,5x7 cm
10839.

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
Minimum bid:
1 200 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Rothenburg ob der Tauber, 2 db rézkarc, papír, 9,5x7 cm és 8x5,5 cm
10840.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Oh! Du-u-u!! (erotikus jelenet). Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10841.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
13 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10842.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 500 HUF
Révész Kornél (1885-1944): 365 szerencsés napot kívánok! (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm
10843.

Available for bidding
3 600 HUF
9,70
10,50
Minimum bid:
3 600 HUF
Albert Decaris (1901-1988) Neujahrskarte, erotikus grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, feliratozva, 12x15 cm
10844.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.