Ex libris - small-graphics

Number of items: 15

Kozma Lajos (1884-1948): 2 db cserkész ex libris, klisé papír, jelzett, foltos, 9×6,5 és 10,5×8 cm
10833.

4 000 HUF
10,96
11,94
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Dr. Gáti Móric. Ex libris terv, vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, 19,5×12,5 cm
10834.

8 000 HUF
21,92
23,88
Földes Imre (1881-1948): Ex libris Radványi-Román Károly, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 15,5×12 cm
10835.

4 000 HUF
10,96
11,94
König Róbert: Cornwalltól Edinburghig 1987. Grafikai epigrammák. 20 db fametetszetet tartalmazó sorszámozott mappa (08 számú). Mindegyik szignált
10836.

6 000 HUF
16,44
17,91
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 022/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában
10837.

24 000 HUF
65,75
71,64
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 003/300 Lapméret: 22x31 cm
10838.

6 000 HUF
16,44
17,91
15
Steiner Félix (?-?): Ex libris Doctoris Rudolphi Ploskál-Tempis, 1920 körül, jelzett, jó állapotban, 11,5x7 cm
10839.

1 000 HUF
2,74
2,99
Olvashatatlan jelzéssel: Rothenburg ob der Tauber, 2 db rézkarc, papír, 9,5x7 cm és 8x5,5 cm
10840.

2 000 HUF
5,48
5,97
Franz von Bayros (1866-1924): Oh! Du-u-u!! (erotikus jelenet). Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10841.

9 000 HUF
24,66
26,87
23
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10842.

9 000 HUF
24,66
26,87
Révész Kornél (1885-1944): 365 szerencsés napot kívánok! (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm
10843.

3 600 HUF
9,86
10,75
Albert Decaris (1901-1988) Neujahrskarte, erotikus grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, feliratozva, 12x15 cm
10844.

3 000 HUF
8,22
8,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF