Engravings

Number of items: 69

cca 1880-1900 madarak, énekesmadarak, 8 db kromolitográfia, karton, jelzett a metszeten, széleinél sérült, 38,5x27,5 cm
10889.

4 000 HUF
31
Franz Alt (1821-1914) festménye után: Stein, Ausztria (Salzburg környéke). Kromolitográfia, papír, jelzett a kromolitográfián, hajtásnyomokkal, 26x38,5 cm
10890.

2 400 HUF
Huszárroham. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24×34 cm
10891.

3 000 HUF
Ha a fiatalság tudná (Wenn die Jugend wüsste.), XIX. sz. közepe. Litográfia, papír, jelzés nélkül, Reiffenstein & Rösch nyomása, lap alja kissé foltos és kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm
10892.

Ha a fiatalság tudná ("Wenn die Jugend wüsste."), XIX. sz. közepe. Litográfia, papír, jelzés nélkül, Reiffenstein & Rösch nyomása, lap alja kissé foltos és kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm

3 000 HUF
Les Modes Parisiennes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett fakeretben. 27x37 cm.
10893.

3 000 HUF
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833) festő rajza után metszette Karl Beyer: Sluini Határörző Stutzos Legény Leány. Ein Gränz-Scharfschütze und Maedchen aus Sluin. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kisebb szakadással, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25x19 cm
10894.

6 000 HUF
Héloise Suzanne Colin, Héloise Leloir (1819-1873): LIris moniteur des Modes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm.
10895.

Héloise Suzanne Colin, Héloise Leloir (1819-1873): L'Iris moniteur des Modes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm.

3 000 HUF
Jelenet. Kézzel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. közepe. 33,5x25 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10896.

3 000 HUF
A három barát (The three friends). Kézzel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. közepe. 31,5x25,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10897.

3 000 HUF
cca 1880 kb. 37 db illusztráció, töbek közt Feszty Árpád rajza után: A vigadó szegénylegény, rotációs fametszet, papír, részben jelzett a metszeten; többségében sérült, foltos, 30x21 cm körüli méretben
10898.

1 200 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Székesegyház Vácon Acélmetszet. 17x14 cm Üvegezett, foltos
10899.

1 600 HUF
Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.
10900.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF