Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 460

Lebó Ferenc (1960-) 2006 Borsos Miklós / Győr Megyei Jogú Város közgyűlése jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,37mm/925/42,5mm) T:PP
31213.

Lebó Ferenc (1960-) 2006 "Borsos Miklós / Győr Megyei Jogú Város közgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,37mm/925/42,5mm) T:PP

6 500 HUF
17,57
19,12
Lebó Ferenc (1960-) 2011. A győri városháza jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
31214.

Lebó Ferenc (1960-) 2011. "A győri városháza" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

6 500 HUF
17,57
19,12
Lebó Ferenc (1960-) DN Szent László érem / Győr város címere kétoldalas bronz emlékérem (136mm) T:1 kis folt
31215.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Szent László érem / Győr város címere" kétoldalas bronz emlékérem (136mm) T:1 kis folt

13 000 HUF
35,14
38,24
Lebó Ferenc (1960-) DN Apor Vilmos kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42mm) T:1- (PP)
31216.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Apor Vilmos" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42mm) T:1- (PP)

2 400 HUF
Lebó Ferenc (1960-) DN Magyar Könyvtárügyért Alapítvány - Győr kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + A Tulipános Iskola emlékérme egyoldalas bronz emlékérem (73mm) T:1
31217.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Magyar Könyvtárügyért Alapítvány - Győr" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + "A Tulipános Iskola emlékérme" egyoldalas bronz emlékérem (73mm) T:1

2 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. Benyovszky Móric 1776-1786 / MÉE 1986 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo BP19
31218.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "Benyovszky Móric 1776-1786 / MÉE 1986" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo BP19

5 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 2001. A Richter János Hangversenyterem avatásának emlékére / Győri Filharmonikus Zenekar kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42mm) + ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1,PP
31219.

Ligeti Erika (1934-2004) 2001. "A Richter János Hangversenyterem avatásának emlékére / Győri Filharmonikus Zenekar" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42mm) + ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1,PP

2 000 HUF
20
Ligeti Erika (1934-2004) DN Révai / Pro Arte Somogy kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:1-
31220.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Révai / Pro Arte Somogy" kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:1-

2 000 HUF
18
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:2
31221.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:2

1 400 HUF
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (43mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) kétoldalas bronz emlékérem Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest peremirattal (43mm) + Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda kétoldalas bronz emlékérem (43mm) T:1,1- ütésnyom
31222.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (43mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" kétoldalas bronz emlékérem "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest" peremirattal (43mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (43mm) T:1,1- ütésnyom

4 000 HUF
Lőrincz István (1901-1985) 1957. Házasságkötésünk emlékére kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem Mária-György 1932-1957 gravírozással T:2 patina
31223.

Lőrincz István (1901-1985) 1957. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem "Mária-György 1932-1957" gravírozással T:2 patina

2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Budapest 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz plakett (78x101mm) T:1
31224.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett (78x101mm) T:1

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF