Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 460

Lapis András (1942-) 1988. Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina, ph
31201.

Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina, ph

1 200 HUF
Lapis András (1942-) 1989. Délmagyarországi Építő Vállalat - 40 / 1949 - 1989 kétoldalas, öntött bronz plakett (93mm) T:1- patina
31202.

Lapis András (1942-) 1989. "Délmagyarországi Építő Vállalat - 40 / 1949 - 1989" kétoldalas, öntött bronz plakett (93mm) T:1- patina

2 000 HUF
Lapis András (1942-) DN Gyulai Várszínház Br emlékérem (42,5mm) T:2 + 1987. Sör Fesztivál Sopron / Soproni Ünnepi Hetek Br emlékérem (42,5mm) + 1916. 1916. VII. 29 koronás Br emlékérem füllel (30mm) T:1-
31203.

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Br emlékérem (42,5mm) T:2 + 1987. "Sör Fesztivál Sopron / Soproni Ünnepi Hetek" Br emlékérem (42,5mm) + 1916. "1916. VII. 29" koronás Br emlékérem füllel (30mm) T:1-

1 400 HUF
Lapis András (1942-) DN Löw Lipót kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
31204.

Lapis András (1942-) DN "Löw Lipót" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina

5 000 HUF
Lazarovszky László 1986. Zalavár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986 kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-, Adamo KE42
31205.

Lazarovszky László 1986. "Zalavár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-, Adamo KE42

6 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 500. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + DN Szent László kegyhelye Győr / Győr Barátainak Köre Budapesten aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,PP
31206.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 500. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + DN "Szent László kegyhelye Győr / Győr Barátainak Köre Budapesten" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,PP

3 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Szent István csatahajó hátlapon jelzett, egyoldalas Ag emlékérem, SZG gyártói jelzéssel (33,76g/0.925/46mm) T:1-,2 patina
31207.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Szent István csatahajó" hátlapon jelzett, egyoldalas Ag emlékérem, "SZG" gyártói jelzéssel (33,76g/0.925/46mm) T:1-,2 patina

20 000 HUF
54,05
58,82
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Wekerle Sándor - Szent István csatahajó egyoldalas, szabálytalan alakú Ag emlékérem (36,42g/0,925/~47mm) T:1- halvány patina
31208.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" egyoldalas, szabálytalan alakú Ag emlékérem (36,42g/0,925/~47mm) T:1- halvány patina

20 000 HUF
54,05
58,82
Lebó Ferenc (1960-) 1997. Mária éve - Basilica Minor, Győr / Az ige testté lett kétoldalas aranyozott bronz emlékérm kapszulában (42mm) + Apor Vilmos - Győr vértanú püspökr / Nagyobb szeretete senkinek sincs, mint aki életét adja kétoldalas aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP
31209.

Lebó Ferenc (1960-) 1997. "Mária éve - Basilica Minor, Győr / Az ige testté lett" kétoldalas aranyozott bronz emlékérm kapszulában (42mm) + "Apor Vilmos - Győr vértanú püspökr / Nagyobb szeretete senkinek sincs, mint aki életét adja" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP

2 600 HUF
7,03
7,65
Lebó Ferenc (1960-) 2001. MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a Magyar Numizmatikai Társulat kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
31210.

Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

3 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 2003. Pro Urbe Győr jelzett Ag díjérem kapszulában (31,11g/999/42,5mm) T:1- (PP) patina
31211.

Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Pro Urbe Győr" jelzett Ag díjérem kapszulában (31,11g/999/42,5mm) T:1- (PP) patina

6 500 HUF
17,57
19,12
11
Lebó Ferenc (1960-) 2005. Bisinger József 1780-1843 jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,13g/925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat
31212.

Lebó Ferenc (1960-) 2005. "Bisinger József 1780-1843" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,13g/925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF