19260.
435. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, sérült kővel, laza kapoccsal, bruttó: 5,9 g