16027.
435. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Délmagyarország 1910-1960 fél évszázada. Jubileumi emlékkönyv. Szeged, 1960. 78p. Sok képpel, egészvászon kötésben