A Magyar Birodalom statisticai, geographiai és történeti tekintetben.... https://www.darabanth.com/en/online-auction/435/categories~Books/Books-Travelling-Local-History~2000005/A-Magyar-Birodalom-statisticai-geographiai-es-torteneti-tekintetben-Reszletes-es-kimerito-l~II2812278
2812278
16015
435
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
5 000 HUF
Description: A Magyar Birodalom statisticai, geographiai és történeti tekintetben. Részletes és kimerítő leírása Magyar és Erdélyországnak. I. köt.: Komárom vármegye. Kiadja Fényes Elek. Forráskiadványok. [Tatabánya, 1992.], Kultsár István Társtudalomtudományi és Kiadói Alapítvány. Az 1848-as kiadás hasonmás kiadása. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035