Books: Technics

Number of items: 22

Baranyi Péter: Varrógépek. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 2400 példányban.
17344.

7 000 HUF
18,87
20,41
Hammer price:
7 000 HUF
Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből. 1844-1994. Szerk.: Kiss József, Mezei István. Bp., 1994, S&W Nyomda. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17345.

4 000 HUF
10,78
11,66
Hammer price:
4 600 HUF
Bossányi József: Kőműves- és kőfaragószerkezetek. Bp., 1927, Athenaeum, 288 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót felhasználták, kissé kopottas borítóval.
17346.

2 000 HUF
5,39
5,83
Hammer price:
17 000 HUF
17347.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
17348.

Available
3 800 HUF
10,24
11,08
  Add to cart
  Remove
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval
17349.

3 000 HUF
8,09
Hammer price:
3 000 HUF
Beke József - Richter Károly: Vasbetétes betonszerkezetek. Bp., 1906.,Pátria, 275 + III p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, névbélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.
17350.

Beke József - Richter Károly: Vasbetétes betonszerkezetek. Bp., 1906.,"Pátria", 275 + III p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, névbélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
17351.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
Öveges József: Fizika Bp., 1941. Szent István. Kiadói papírkötésben szakadozott
17352.

Available
2 800 HUF
7,55
8,16
  Add to cart
  Remove
Wieslaw Jezewski: Hogyan tovább? Volkswagen. Bp., 1983., Műszaki. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
17353.

2 000 HUF
5,39
5,83
Hammer price:
2 200 HUF
cca 1930 A Ganz-vibrográf. Bp., (1930), Ganz és Társa, 21+1 p.+1 t. Papírkötés.
17354.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
17355.

Available
1 000 HUF
2,92
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.