2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kárpáthyné Nagy Rózsa: Élnünk kell. Bp., é.n. (cca 1940), Stádium, 277 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, a fűzéstől elváló borítóval, kissé fakó gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!