Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 22

Fialka Gusztáv: A betegápolás kézikönyve. Dr. Müller Kálmán ajánlásával. Bp., 1910., Franklin,VIII+208 p. + IV t. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel, a gerincen címkével.
17296.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
13,48
14,58
  Add to cart
  Remove
Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás I-II-III. köt. Bp., 1944-1945, Novák Rudolf és Tsa. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötések,
17297.

4 000 HUF
10,78
11,66
Hammer price:
8 500 HUF
17298.

Available
4 000 HUF
10,78
11,66
  Add to cart
  Remove
17299.

Available
6 000 HUF
16,17
17,49
  Add to cart
  Remove
2 db könyv - Vezérkönyv a népiskolai számtani oktatáshoz + Rajzoló geometria. Mindkettő megviselt állapotban.
17300.

4 000 HUF
10,78
11,66
Hammer price:
4 000 HUF
17301.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. Harmadik kötet. 1-4. füzet. és Negyedik kötet 1-4. füzet. Bp., 1904., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, néhány foltos lappal, bejegyzésekkel és bejelölésekkel, rajzzal. Benne az eredeti, szakadozott papír védőborítókkal is (III. 1., 4., IV. 1-4.)
17302.

3 000 HUF
8,09
Hammer price:
3 000 HUF
17303.

Available
2 600 HUF
7,01
7,58
  Add to cart
  Remove
17304.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
M. Coppius: Freihandflechten mit Papier und Kartonstreifen. Kinderbeschäftigungen nach Fröbel 1. Ravensburg, ,Otto Maier, 24 p.+ X (fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
17305.

Available
2 400 HUF
6,47
7,00
  Add to cart
  Remove
17306.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
Dr. Benedek István: Ösztön és bűnözés. A gyermekkori bűnözés lélektana... Bp., 1943, Eggenberger. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17307.

2 000 HUF
5,39
5,83
Hammer price:
2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.