Books: Judaica

Number of items: 15

Kaszaniczki Ádám, Adamo de Nay Selmetz ????? ???? ???? seu Grammatica linguae sanctae institutio in usum theologiae auditorum concinnata [Bécs] Viennae, 1791. Jos. Hraschanzky. 8, [8] 238 p. Későbbi félvászon-kötésben. Utolsó lap javított restaurált
17378.

5 000 HUF
13,48
14,58
Hammer price:
5 000 HUF
Magyar Zsidó Szemle. Ötvenkilencedik - hatvankettedik évfolyam. Szerk.: Löwinger Sámuel. Tanulmányok a zsidó tudomány köréből Dr. Guttmann Mihály emlékére. Bp., 1946., (Neuwald Illés-ny.), L+418 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borító sérült, a hátsó borító leszakadt, foltos lapokkal.
17379.

2 200 HUF
5,93
6,41
Hammer price:
3 600 HUF
Blau, Ludwig: Jüdische Ehescheidung und der jüdische Scheidbrief. Eine historische Untersuchung. Strassburg, 1942. Trübner. 114p. Kissé sérült papírkötésben
17380.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1915., Schlesinger Jos. Harmincnegyedik kiadás. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, laza, kissé sérült kötéssel.
17381.

2 600 HUF
7,01
7,58
Hammer price:
2 600 HUF
A zsidó tudományok. Fejezetek a klasszikus forrásokból. I. köt. Tankönyv. 2003. febr. - ápr. Szerk.: Köves Slomó, Oberlander Baruch. Bp., 2003., Zsidó Tudományok Szabadegyeteme. Kiadói papírkötés.
17382.

1 800 HUF
4,85
5,25
Hammer price:
1 800 HUF
Blau Lajos: Zsidók és a világkultúra. Zsidó Tudományok. Bp., 1999, Múlt és Jövő, 620 p. Kiadói papírkötés.
17383.

Available
2 800 HUF
7,55
8,16
  Add to cart
  Remove
17384.

2 400 HUF
6,47
7,00
Hammer price:
2 600 HUF
Szüts László: Bor. Regény. Timisoara/Temesvár,[1944.], Litera, 129 p. Kiadói foltos papírkötés. Szüts László regénye a bori munkatáborról.
17385.

3 000 HUF
8,09
40
Hammer price:
42 000 HUF
Szalai Anna: Hagyomány és útkeresés. Zsidó vonatkozású magyar regények. Bp., 2018., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17386.

800 HUF
2,33
Hammer price:
800 HUF
Strba Sándor-Lang Tamás: Az érsekújvári zsidóság története. Bp., 2004., Kalligram. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17387.

800 HUF
2,33
Hammer price:
1 000 HUF
17388.

Available
1 800 HUF
4,85
5,25
  Add to cart
  Remove
17389.

Available
800 HUF
2,33
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.