2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., é.n., Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.