Books: Architecture, Art

Number of items: 267

A vízió állandóan változik. The vision is always changing. Lossonczy Tamás születésének 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Pataki Gábor, Pál Éda. A festőművész, Lossonczy Tamás (1904-2009) Kossuth-díjas festőművész, grafikus és felesége, özvegye Pál Éda által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16844.

10 000 HUF
27,03
29,41
Terukazu Akiyama: La peinture Japonaise. Les Trésors de lAsie. Geneve, 1961, Editions dArt Albert Skira. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
16845.

Terukazu Akiyama: La peinture Japonaise. Les Trésors de l'Asie. Geneve, 1961, Editions d'Art Albert Skira. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.

10 000 HUF
27,03
29,41
Frank Lloyd Wright Architect. Edited by Terence Riley with Peter Reed. New York, 1994., The Museum of Modern Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.
16846.

10 000 HUF
27,03
29,41
Gerlóczy Gábor: Gerlóczy Gedeon. A képmentő építész. 1895-1975. DEDIKÁLT! Bp., 2019., Holnap Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
16847.

10 000 HUF
27,03
29,41
Carsten-Peter Warncke: Théátre dAmour. Vollständiger Nachdruck der kolorierten Emblemata amatoria von 1620. Essay and texte von - -. Köln,2004,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16848.

10 000 HUF
27,03
29,41
16849.

6 000 HUF
Philip Jodidio: Calatrava. Santiago Calatrava Complete Works 1979-2009. Köln, 1994, Taschen. Angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16850.

10 000 HUF
27,03
29,41
Raymond Charmet: Dictionnaire de lart contemporain. Les dictionnaires de lhomme du XX siécle. A szerző, Raymond Charmet (1904 - 1973) festő, műkritikus által Dévényi Iván (1929-1977) művészeti író, műkritikus, műgyűjtő részére DEDIKÁLT példány. Paris,1964,Larousse. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16851.

10 000 HUF
27,03
29,41
Merényi György: Zsolnay építészeti kerámia az Osztrák-Magyar Monarchia korában. Bp.,2015.,Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16852.

9 000 HUF
24,32
26,47
16853.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ipari üzemek tervezési adatai. Szerk.: Berey Katalin, és Simon Anikó. Bp., 1973., Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék,(IPARTERV-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt alakú papírkötés. Megjelent 600 példányban.
16854.

8 000 HUF
Modernizmus. 1900-1935. Bp., 2006.,Erdész & Makláry Fine Arts Gallery. Gazdag képanyaggal, Bortnyik Sándor, Csáky József, Kassák Lajos, Kádár Béla, Mattis Teutsch János, Moholy-Nagy László, Scheiber Hugó, Vajda Lajos, Uitz Béla és mások munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16855.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF