Books: Architecture, Art

Number of items: 267

1944 Kolozsvár Thj. Sz. Kir. Város Műcsarnoka VII. kiállítás. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter Székelyföldi Ösztöndíjában részesített festők kiállítása. A kiállítás rendezte: Csánky Dénes. Kolozsvár, 1944., Minerva-ny., 14+2 p. Benne: András László, Bod László, Csáki Maronyák József, Csebi Pogány István, Cségál János, Dudás Jenő, Duray Tibor, Éless István, Farádi Veres Izabella, F. Ferenczy Julia, Halasi Horváth István, Heintz Henrik, Hintz Gyula (Hincz Gyula), Kapussy György, Kisskovács Géza, Klie Zoltán, Koffán Károly, Kőhalmi Zoltán, Kún István, Mágori Vargha Béla, Mezey Arthur, Muhoray Mihály, Okos Géza, Onódy Béla, Polony Elemér, Rafael Viktor, Gy. Szabó Béla, Veress Pál. Kiadói papírkötés.
16856.

6 500 HUF
17,57
19,12
Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér, festmények. Bp., 2004, Körmendi Galéria. 317 p. Gyarmathy Tihamér festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben
16857.

8 500 HUF
22,97
Hajdu István: Hencze Tamás. Szerk.: Hernádi Miklós. Bp.,2004, KOGART-PolgART. Kiadói kartonált papírkötés.
16858.

8 000 HUF
Fulvio Irace: Emilio Ambasz. A technological arcadia. With an essay Paolo Portoghesi. Milano, 2004, Skira. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, újszerű állapotban.
16859.

8 000 HUF
Alvar Aalto. Between humanism and materialism. New York, 1998., The Museum of Modern Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne 3 db Alvar Aalto prospektussal, katalógussal.
16860.

8 000 HUF
16861.

1 000 HUF
10
1928 a Magyar Iparművészet 31. évf. érdekes írásokkal, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, , kissé sérült és laza félvászon kötésben 263p.
16862.

8 000 HUF
16863.

5 000 HUF
Andrea Palladio: I quattro libri dellarchitettura. Milano, 1980., Ulrico Hoepli. Facsimile kiadás. Olasz nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos gerinccel.
16864.

Andrea Palladio: I quattro libri dell'architettura. Milano, 1980., Ulrico Hoepli. Facsimile kiadás. Olasz nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos gerinccel.

6 000 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 8 db:   Bán András - Novotny Tihamér: Bukta Imre. Új Művészet Könyvek 10. Bp., 19998., Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Gellér Katalin: Szikra Tamás. Bp., 2001., Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., én., Új Művészet Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Méhes László festőművész retrospektív kiállítása. + Méhes László kiállítási katalógus. Bp., 1999., Műcsarnok. A művész munkáival illusztráltak. Kiadói papírkötések.;   Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002. Bp., 2003., Ernst Múzeum. A művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés. + Molnár Sándor. Bp., 1997, Műcsarnok. A művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Lóska Lajos: Tény-kép. Válogatás húsz év képzőművészeti írásaiból. Bp., 1999., Új Művészet. Kiadói papírkötés.;
16865.

6 500 HUF
17,57
19,12
Sergio Los: Carlo Scarpa. Photographs by Klaus Frahm. Köln, 1994, Taschen. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
16866.

6 000 HUF
16867.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF