1944 Kolozsvár Thj. Sz. Kir. Város Műcsarnoka VII. kiállítás. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter Székelyföldi Ösztöndíjában részesített festők kiállítása. A kiállítás rendezte: Csánky Dénes. Kolozsvár, 1944., Minerva-ny., 14+2 p. Benne: András László, Bod László, Csáki Maronyák József, Csebi Pogány István, Cségál János, Dudás Jenő, Duray Tibor, Éless István, Farádi Veres Izabella, F. Ferenczy Julia, Halasi Horváth István, Heintz Henrik, Hintz Gyula (Hincz Gyula), Kapussy György, Kisskovács Géza, Klie Zoltán, Koffán Károly, Kőhalmi Zoltán, Kún István, Mágori Vargha Béla, Mezey Arthur, Muhoray Mihály, Okos Géza, Onódy Béla, Polony Elemér, Rafael Viktor, Gy. Szabó Béla, Veress Pál. Kiadói papírkötés.
Fulvio Irace: Emilio Ambasz. A technological arcadia. With an essay Paolo Portoghesi. Milano, 2004, Skira. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, újszerű állapotban.
Alvar Aalto. Between humanism and materialism. New York, 1998., The Museum of Modern Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne 3 db Alvar Aalto prospektussal, katalógussal.
Ben Maddow: Let Truth be the Prejudice. W. Eugene Smith - His Life and Photographies. Afterword by John G. Morris. New York, 1989, Aperture. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Andrea Palladio: I quattro libri dell'architettura. Milano, 1980., Ulrico Hoepli. Facsimile kiadás. Olasz nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos gerinccel.