13477. 435. Closed Online auction Vintage wines, drinks
3 600 HUF
0 HUF
1975-1976-1985 Hosszúhegyi Sauvignon Bl[anc], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,7lx3
Photo of the item taken by : karap_norbert