Printed Materials Number of items: 397
2821071
15263
435
4600
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 "Chic Parisien", színes női divatkép. Nyomat, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37,5x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
4 600 HUF
2821890
15264
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Bp., Beketow Cirkusz Városliget, Nagy nemzetközi prof. birkózóverseny műsora, 2 db, hajtott, foltos
1 600 HUF
2818346
15265
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 "Chic Parisien", színes női divatkép. Nyomat, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37,5x28 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
3 000 HUF
2788115
15266
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Róma, Raffaello műalkotásai, 4 db nyomat, 19,5×25 cm
1 000 HUF
2821264
15267
435
Printed Materials
Other collectibles
2 000 HUF
2775284
15268
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1930 ifj. nagykereki Mensáros Andor névjegykártyája, dombornyomott címerrel
1 200 HUF
2817314
15269
435
Printed Materials
Other collectibles
1911-1912 Geneaológia füzetek, családtörténeti folyóirat, szerk. Csikszentmihályi Sándor Imre, Kolozsvár, Stief Jenő és Tsa. Nyomdája, 1912, X. évf. 6. sz., IX. évf. ismeretlen szám (borító hiányzik) és I-X. évf. tartalommutatója. Részben felvágatlan, volt könyvtári példányok, részben hiányzó borítókkal.
1 200 HUF
2822615
15270
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1912 előtt Salonique/Thessaloniki/Saloniki, Yeni - Asr perzsa nyelvű török újság egy száma, szakadt, hajtott, 2 sztl.
1 400 HUF
2822975
15271
435
Printed Materials
Other collectibles
1912-1929 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:
1929 Turán. A Turáni Társaság folyóirata. XII. évf. 1929. I-IV. Szerk.: Pekár Gyula, Cholnoky Jenő, Bán Aladár. Bp., Turáni Társaság,63+1 p.;
1912 Budapesti Szemle. 425. sz. 1912. május. Szerk.: Voinovich Géza, Berzeviczy Albert, Beöthy Zsolt. Bp., 1912, Franklin, aláhúzásokkal, 161-320 p.
1916 Történeti Szemle. V. évf. 1. füzet. Szerk.: Angyal Dávid. Bp., 1916, MTA, 160 p.
1 800 HUF
2813291
15272
435
Printed Materials
Other collectibles
1913 Ostende - la reine des plages, illusztrált francia ny. turisztikai prospektus, 37 + 5 p., aranyozott papírborítón korabeli Központi Menetjegyiroda bélyegzővel
3 000 HUF
2821325
15273
435
Printed Materials
Other collectibles
1913 Nagykőrösi Községi Takarékpénztár üzleti jelentése 14p
3 000 HUF
2817107
15274
435
4200
Printed Materials
Other collectibles
1914 Statuten für das mit Allerhöchster Entschliessung vom 16. Februar 1850 gegründete Verdienstkreuz. / Az 1850. február 16-i határozattal alapított Érdemkereszt alapszabálya, függelékekkel, a kitüntetések ábrázolásával. Hajtott, részben kissé foltos, koszos, 4 p.
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035