Printed Materials Number of items: 397
2770112
15407
435
75000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1945-1949 Politikai, választási röplap, kisplakát és nyomtatvány gyűjtemény, össz. 136 db, mappában
75 000 HUF
2770168
15408
435
Printed Materials
Other collectibles
1945-1946 Képes Figyelő c. újság I-II. évfolyamának egybekötött számai. Egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel.
5 000 HUF
2638601
15409
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1946 Szülők szemináriuma előadás sorozat röplapja 14x21 cm
1 200 HUF
2823074
15410
435
Printed Materials
Other collectibles
1946. Szabad száj. I. évf. 10. sz. 1946. aug. 24., foltos, 2 sztl. lev.
1 400 HUF
2598996
15411
435
100
Printed Materials
Other collectibles
1946 Törvénytár Nemzetgyűlés szellemi és közéleti vezetők közül választott képviselőkről
2817427
15412
435
Printed Materials
Other collectibles
cca 1947 Mindszenty József arcképe, Lühnsdorff Károly rajza után, Budapesti Actio Catholica kiadása, Athenaeum mélynyomása, 14x9,5 cm
1 200 HUF
2770152
15413
435
Printed Materials
Other collectibles
1947 Képes Figyelő c. újság III. évfolyamának egybekötött számai (1947. I. félév). Egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
5 000 HUF
2824127
15414
435
Printed Materials
Other collectibles
1947 Ünnepi beszéd Dr. Balogh István miniszterelnökségi államtitkár, a Független Kisgazdapárt Országos Főtitkára 53. születése napján 1947 március 28-án este szűk baráti társaságban elmondotta. Hegedűs Gyula a Magyar Nemzet főszerkesztője. Bp, 1947. 14p.
Zsínórfűzött papírkötésben
2 800 HUF
2770129
15415
435
Printed Materials
Other collectibles
1947 Képes Figyelő c. újság III. évfolyamának egybekötött számai (1947. II. félév). Egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel.
5 000 HUF
2770132
15416
435
Printed Materials
Other collectibles
1948 Képes Figyelő c. újság IV. évfolyamának egybekötött számai. Egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
5 000 HUF
2821206
15417
435
Printed Materials
Other collectibles
1948-1949 A gyógyszerész c. folyóirat 5 db száma, vegyes állapotban
1 200 HUF
2778520
15418
435
Printed Materials
Other collectibles
1948-1969 10 db különféle zsebnaptár, vegyes, viseltes állapotban
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035